Camping Železná Ruda

Ubytování

Chatka Superior

Moderní chatka prošla komplexní rekonstrukcí v roce 2023 s důrazem na detaily. Nabízí manželskou postel, pohodlný prostor pro spaní v horním patře, elektrické vytápění, lednici, varnou konvici a kávovar Nespresso. Každý prvek byl pečlivě vybrán tak, aby hostům poskytl optimální pohodlí během jejich pobytu.

Chatka Standard

Chatky jsou zateplené a v zimním období vytápěné, vybavené palandami a základním nábytkem a povlečením.

Horská chata

Chata má celkovou podlahovou plochu 80m², která se skládá z obývacího prostoru s kuchyní kompletně vybavenou nádobím a moderními přístroji (myčka, indukční sklokeramická deska, trouba, lednice, vinotéka, kávovar Nespresso a varná konvice) v obývacím prostoru jsou dále krbová kamna, rozkládací gauč a TV. V přízemí je koupelna se sprchovým koutem, WC, sauna (finská a infra) a zádveří s úložným prostorem. zobrazit více V horním patře je na jedné polovině umístěna ložnice s manželskou postelí a úložnými prostory, v druhé části je patrová postel. Chata disponuje venkovní terasou se zázemím pro grilování.

Karavanové stání

Na ploše více než 10 000 m² jsme pro Vás vytvořili prostor, kde si každý najde svůj oblíbený kout.K dispozici je 8 stání pro karavany na zpevněné ploše s elektrickou přípojkou, další místa pro stání karavanů a stanování s elektrickými přípojkami jsou k dispozici na udržované travnaté ploše.
Karavanové stání

Stan

Na ploše více než 10 000 m² jsme pro Vás vytvořili prostor, kde si každý najde svůj oblíbený kout. K dispozici je 8 stání pro karavany na zpevněné ploše s elektrickou přípojkou, další místa pro stání karavanů a stanování s elektrickými přípojkami jsou k dispozici na udržované travnaté ploše.
Stan
Aktuálně