Camping v šumavské přírodě s celoročním provozem

Camping Železná Ruda se nachází na okraji Železné Rudy v bezprostřední blízkosti lyžařského areálu Belveder
u řeky Řezná a je ideálním výchozím bodem pro sportovní aktivity a turistiku.

Náš kemp prošel v roce 2023 kompletní rekonstrukcí a nabízí hostům moderní zázemí a vybavení, kvalitní služby a širokou nabídku sportovního vyžití po celý rok. Kemp nabízí zázemí pro konání sportovních soustředění, teambuildingů a také oslav a svateb.

Máte možnost ubytování v jednoduchých chatkách, luxusních horských chatách nebo můžete využít stanové plochy a stání pro karavany. Vaše pohodlí a potřeby jsou pro nás klíčové.

Co u nás naleznete? Možnost ubytování pod střechou nebo v kempu, bistro s prostornou zastřešenou terasou s kapacitou pro 60 hostů, moderní sociální zařízení zahrnující VIP kabinu a speciální zařízení pro osoby s omezenou schopností pohybu.

Kromě toho vám nabízíme prostor pro mytí nádobí, místnost s výlevkou pro chemická WC a umyvadlem, a také místo pro servis karavanů, včetně možnosti vypouštění odpadní vody a doplňování pitné vody.

Elektrické přípojky jsou samozřejmostí. Naši hosté mohou využívat zdarma WI-FI připojení po celém areálu a relaxovat u ohniště s posezením. Vaše pohodlí a spokojenost jsou pro nás prioritou.

Virtuální prohlídka

Aktuálně